نایلون حبابدار

نایلون حباب دار

داخل حباب های پلاستیکی پر از هوا است و این حباب ها باعث شده تا نایلون حباب دار سطحی بسیار نرم مانند بالش پیدا کند. به ندرت می توانید محصولی را بیابید که در بسته بندی حبابدار ضربه گیر پیچیده نشده باشد. به خصوص کالاهای شکستنی از این نوع نایلون استفاده زیادی می کنند. هیچ یک از نایلون های مورد استفاده در صنعت استحکامی برابر با نایلون جاذب ضربه ندارند. نایلون حباب گیر ضربه در انواع دو، سه و پنج لایه تولید می شود و هر چه تعداد لایه ها بیشتر باشد مقاومت آن نیز بیشتر می شود.

کاربرد نایلون حباب دار

نایلون حباب جاذب شوک برای موارد زیر استفاده می شود:

  • بسته بندی محصولات چوبی مانند مبلمان و دکوراسیون اداری.
  • خودروسازی و صنایع وابسته از این نوع سپر بسیار استفاده می کنند.
  • صنایع تولید لوازم خانگی.
  • صنایع برق و الکترونیک.
  • کلیه اتوبارها و مشاغلی که در زمینه حمل اثاثیه فعالیت می کنند.
  • صنایع تولید شیشه.
  • بسته بندی قطعات کامپیوتر
  • در کارگاه های کابینت سازی از این نوع سپر برای حمل کابینت استفاده می کنند.

انواع نایلون حبابی

انواع مختلفی از نایلون حباب دار تولید و عرضه می شود که از مهم ترین آن ها می توان به نایلون دو لایه حباب دار، نایلون سه لایه با حباب های بزرگ و نایلون با سه حباب کوچک اشاره کرد. نایلون حباب دار دولایه یکی از انواع نایلون حباب دار است که دارای قطر بیشتر و حباب های بزرگتر است و می تواند به خوبی از محصول محافظت کند. نایلون حبابدار سه لایه نسبت به نوع حبابدار دو لایه ضریب ایمنی بالاتری دارد زیرا یک لایه بیشتر دارد. نایلون سه لایه حباب ریز دارای ضریب ایمنی بالایی در اندازه سه لایه حباب های بزرگ است با این تفاوت که از این نوع نایلون حباب دار برای بسته بندی محصولات بسیار کوچکتر استفاده می شود.

موارد استفاده از نایلون حبابدار

انواع نایلون برای بسته بندی و حمل و نقل محصولات تولید شده در کارخانه یا حتی کارگاه تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از پرکاربردترین آنها نایلون حبابی می باشد. نایلون حباب دار از نظر ظاهر و ساختار با سایر نایلون ها تفاوت زیادی دارد و ضریب ایمنی محصول را تا حد زیادی افزایش می دهد. نایلون حباب دار یکی از نایلون های شفاف و ضربه گیر است که برای بسته بندی محصولات آسیب پذیر و شکستنی استفاده می شود. نایلون حباب دار می تواند ضربه های وارده به محصول را تا حد زیادی دفع کند و در نتیجه از شکستن، خراشیدگی و همچنین فرو رفتن آن جلوگیری کند. حباب های استفاده شده بر روی نایلون حباب دار ابعاد مختلفی دارند و می توانند کوچک یا بزرگ باشند. نایلون حباب دار با حباب های کوچک برای بسته بندی محصولات کوچک و نایلون با حباب های بزرگ برای بسته بندی محصولات بسیار بزرگتر استفاده می شود.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *